PPF ochrana

PPF Fólia na ochranu laku je polyuretánový film, ktorý sa aplikuje na lakované povrchy nového alebo ojazdeného auta, aby chránil lak pred mechanickým poškodením ( kamienkami, drobnými odreninami, hmyzom a inými nečistotami). Fóliu je možné aplikovať aj do interiéru vozidla na citlivé časti, ako sú dekory alebo obrazovky monitorov. Ochrannú fóliu laku schvaľujú prakticky všetci výrobcovia automobilov. Aplikované fólie sú podľa konkrétneho vozidla dopredu vyrezané pomocou šablón na rezacom stroji, takže sa na vozidle nezarezávajú.

Vlastnosti

Vlastnosti ochrannej fólie sa líšia v závislosti od konkrétneho výrobcu fólie. Ochrániť sa dajú ako lesklé, tak aj matné laky. U nás v detailingovom štúdiu používame polyuretánovú ochrannú fóliu s farebnou stálosťou a vysokou priehľadnosťou. Fólia má na sebe hydrofóbnu vrstvu, vďaka ktorej sa povrch udržuje ľahko čistý. Ďaľšou veľkou výhodou je schopnosť samoregenerácie (tzv.self-heating), kedy fólia vplyvom tepla zacelí drobné poškodenia a škrabance. Tieto vlastnosti sú kľúčové pre dokonalý vzhľad Vášho vozidla.

Ponúkame

Legend – Prime (lesklý lak) (12 rokov záruka)
Legend – Prime matte (matný lak) (10 rokov záruka)

Predná časť vozidla

Celopolep

PPF fólia + Keramická ochrana

Ďaľšou z možností je kombinácia PPF fólie a keramickej ochrany. Najčastejšie je to kombinácia fólie na prednú časť vozidla a na zvyšok aplikácia keramickej ochrany.

Samostatné časti

ako napr: svetlomety, kľučky, nástupné časti, hrana kufra

Cenník

PPF fólia

PPF Prime

Odolná, samozacelovacia a hydrofóbna fólia s 12-ročnou zárukou. Ochránené časti: predný nárazník, kapota, predné blatníky, spätné zrkadlá.

MaléStrednéVeľké
od 1100€od 1300€od 1500€

ceny sú uvedené bez dph.

PPF fólia

PPF Prime

Odolná, samozacelovacia a hydrofóbna fólia s 12-ročnou zárukou. Ochránené časti: celopolep.

Po obhliadke

Po obhliadke automobilu Vám pomôžeme
zvoliť si najvhodnejšiu ochranu.